Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Dzień Życzliwości i Pozdrowień w Rudzie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura, Ewa Stawiarska   
środa, 27 listopada 2019 16:28

GlowneM-dzien-zyczliwosci-zsp-ruda  
   21 listopada w ZSP w Rudzie obchodzono Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Uczniowie i nauczyciele postanowili w tym dniu przypomnieć sobie znaczenie prostych słów: proszę, dziękuję, przepraszam, dzień dobry, miłego dnia, a także jak cudowną i ciepłą atmosferę wprowadza serdeczny uśmiech na twarzy.

  Był to dzień wyjątkowy; pełen uśmiechów, miłych słów, gestów i pozytywnej energii. Obfitował w różne atrakcje. Na korytarzu można było podziwiać wspólnie wykonane ,,Drzewko Życzliwości i Pozdrowień" – każdy listek to miłe słowo dla innych.

  Drzwi sal lekcyjnych witały uśmiechniętymi buźkami i złotymi myślami znanych osób. Podczas odgrywanych scenek Samorząd Uczniowski poprowadził wspólny trening życzliwości. W tym dniu wybrano także klasowe Królowe Życzliwości 2019/2020: Wiktoria Bernaciak (kl. VI), Ewa Kumek (kl. V), Katarzyna Pater (kl. III) i Lena Zawłocka (kl.II). Na zakończenie spotkania pani Dyrektor Ewa Stawiarska każdemu w kręgu przekazała iskierkę życzliwości, która wróciła do niej ze zdwojoną mocą.


 

Czy wiesz, że...

skwrnad brzegiem Zalewu Brodzkiego rozciągają się warte odwiedzenia "Skały w Rudzie". Na jednym z bloków skalnych rośnie brzoza, z korzenia której wyrastają cztery pnie. Według lokalnej tradycji każda panna, która usiądzie na tym drzewie na pewno dobrze wyjdzie za mąż. Zapraszamy do sprawdzenia tej legendy! Więcej informacji: link

elektronik sigara