Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Główna nagroda dla uczennicy ze Stykowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura, Danuta Turek   
środa, 10 czerwca 2020 14:47

GlowneM-uczennica-zpo-stykow-laureatka-konkursu
28 maja tego roku, w siedzibie Tygodnika Starachowickiego, odbyło się wręczenie nagród laureatom Powiatowego Konkursu Plastycznego pod hasłem ,,Nie palimy byle czym".


Konkurs zorganizowany został w ramach Kampanii Edukacyjno - Promocyjnej wspieranej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska. Zdobywczynią I Nagrody Głównej została uczennica naszej szkoły - Agatka Olszewska z klasy VI a (opiekun Justyna Śpiewak). Nagrodę wręczył laureatce redaktor naczelny Tygodnika Starachowickiego- Pan Jarosław Babicki. Serdecznie pogratulował Agatce sukcesu oraz złożył jej życzenia.

Warto było wziąć udział w konkursie. Uczennica otrzymała tablet oraz inne drobne upominki. W obecnej rzeczywistości , gdy uczniowie pracują zdalnie, sprzęt z całą pewnością spełni swoje przeznaczenie i będzie wykorzystany do uczestniczenia w zajęciach.
Jesteśmy dumni i cieszymy się z nagrody zdobytej przez Agatkę, gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

Poprawiony: środa, 10 czerwca 2020 14:58
 

Czy wiesz, że...

skwrnad brzegiem Zalewu Brodzkiego rozciągają się warte odwiedzenia "Skały w Rudzie". Na jednym z bloków skalnych rośnie brzoza, z korzenia której wyrastają cztery pnie. Według lokalnej tradycji każda panna, która usiądzie na tym drzewie na pewno dobrze wyjdzie za mąż. Zapraszamy do sprawdzenia tej legendy! Więcej informacji: link

elektronik sigara