Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Charytatywna zbiórka książek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
środa, 17 marca 2021 15:42

Centrum Rozwoju Lokalnego wraz z drużyną e-wolontariuszy serdecznie zapraszają do udziału w charytatywnej zbiórce książek. Wszystkie zebrane książki zostaną wystawione na licytacje, a pozyskane w ten sposób środki w 100% będą przeznaczone na wsparcie ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" i na zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla podopiecznych Fundacji Ostoja dla Zwierząt. Poniżej przesyłamy szczegółowe informacje o zbiórce.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Z poważaniem,
Janusz Bieńkowski
Prezes Centrum Rozwoju Lokalnego

O zbiórce
Lubisz pomagać? Chcesz wspierać wartościowe inicjatywy? Masz zdolności organizacyjne? A może masz książki, które możesz przeznaczyć na charytatywne licytacje? Celem inicjatywy jest zebranie książek, które następnie trafią na licytację, a dochód zostanie przeznaczony na wsparcie prospołecznych, proekologicznych i ukierunkowanych na pomoc zwierzakom inicjatyw organizowanych przez Centrum Rozwoju Lokalnego Jakie inicjatywy będzie wspierać zbiórka książek? Ogólnopolska akcja edukacyjna "Dzieci uczą rodziców"
To adresowana do przedszkoli i klas 1-3 szkół podstawowych, której głównym celem jest zachęcenie rodziców do wspólnej nauki z dziećmi. Budujemy zwierzakom nowy dom Celem inicjatywy jest zbiórka środków na wsparcie Fundacji Ostoja dla Zwierząt. Zebrane środki pozwolą na remont

Centrum Rozwoju Lokalnego w mediach społecznościowych

Centrum Rozwoju Lokalnego
ul. Zaparkowa 23
42-400 Zawiercie
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona internetowa: www.crl.org.pl

Poprawiony: środa, 17 marca 2021 15:49
 

Czy wiesz, że...

bocian.czchciałbyś na własne oczy zobaczyć bocian czarnego? Ten rzadki gatunek wybrał na miejsce gniazdowania niedostępne partie rezerwatu "Rosochacz". Miłośnik przyrody dostrzeże tam wiele ciekawych gatunków flory i fauny.

elektronik sigara