Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Mali naukowcy z Adamowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura, Katarzyna Wlazłowska   
piątek, 19 marca 2021 08:10

Glowne-male-uczniowie-z-adamowa-siedza-w-klasie-uczestnicza-w-klubie-naukowym-sowki-makowki-program-byc-jak-ignacyW Szkole Podstawowej w Adamowie powstał klub naukowy „Sówki - Makówki". Uczniowie z klasy pierwszej, włączyli się w projekt Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza„ Być jak Ignacy" - „Nauka to przyszłość" i przystąpili do realizacji trzeciego etapu pod hasłem „Transport".

Celem projektu jest popularyzacja nauki oraz dokonań wybitnych polskich naukowców wśród uczniów szkół podstawowych.Trzeci moduł, realizowany przez pierwszoklasistów zakłada zapoznanie uczniów z 4 lekcjami: „Historia transportu", 'Transport miejski", „Smart City", „Transport i miasta przyszłości". Lekcje zawierają wiele ciekawych informacji i ćwiczeń do wykonania. Podsumowaniem trzeciego etapu będzie przygotowanie makiety pojazdu przyszłości. Opiekunami projektu są panie: Anna Wacińska, Monika Dziuba – Łucka, Ewelina Hamera, Katarzyna Kaszycka.
Poprawiony: piątek, 19 marca 2021 14:13
 

Czy wiesz, że...

skwkrgłazy z rezerwatu "Skały w Krynkach" powstały z osadów dolnotriasowej rzeki, a zaledwie 2 km od  od rezerwatu, znajduje się odsłonięcie skał powstałych w podobnym okresie, lecz w środowisku morskim. Zobacz

elektronik sigara