Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Badanie ankietowe poświęcone partcypacji społecznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
poniedziałek, 22 marca 2021 15:08

Panowie Oskar Sęk, przewodniczący Koła Naukowego SENEKA w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu oraz Bartłomiej Wasiak (stypendysta Ministra w 2021 r.) prowadzą badania naukowe poświęcone partycypacji społecznej. Proszą o wzięcie udziału w badaniu poprzez wypełnienie ankiety. Po 4 pytaniach weryfikujących i 8 pytaniach metryczkowych ankieta dzieli się na 3 krótkie bloki pytań, które dotyczą takich sfer, jak:

Utożsamianie się ze zjawiskiem prekariatu/niestabilności zatrudnienia
Skłonność do migracji i mobilności przestrzennej
Skłonność do lokalnej partycypacji społecznej

Celem badań jest określenie, jak utożsamianie się ze zjawiskiem niestabilności zatrudnienia i skłonność do migracji wpływają na chęci do lokalnej partycypacji społecznej. Celem ankiety zaś jest napisanie artykułów naukowych, które będą poświęcone ww. zależnościom i obszarom. Ankieta została opracowana w programie Google Forms i znajduje się pod poniższym linkiem.

https://forms.gle/XSbsv2PvcUWynAgS9

Jeżeli hiperłącze nie działa, proszę wkleić adres do przeglądaki. Z góry dziękują za wszelką pomoc, każdy głos się liczy :) Uprzejmie informujemy, że ankieta jest anonimowa i nie zawiera żadnych danych osobowych. Przetwarzane dane nie mogą pośrednio lub bezpośrednio zidentyfikować osoby ankietowanej, a wszelkie próby osiągnięcia takiego działania skutkowałyby poniesieniem nadmiernych kosztów i czasu. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości z chęcią odpowiem i wyjaśnię niejasności. Jeżeli Polityka Bezpieczeństwa obowiązująca w Państwa jednostce będzie uniemożliwiała wypełnienie ankiety drogą elektroniczną, lub zechcą Państwo zapoznać się wcześniej z odpowiedziami - w załączeniu wysyłam ankietę w formacie PDF.

Wyniki badań zostaną opublikowane na II Ogólnopolskiej konferencji naukowej "Samorząd terytorialny w Polsce - stan obecny i perspektywy" – Partycypacja w samorządzie terytorialnym – szansa na zwiększenie efektywności funkcjonowania wspólnot lokalnych czy ryzyko rozwoju populizmu?, która odbędzie się 15 października 2021 r. w PWSZ w Elblągu w formie zdalnej - wobec tego serdecznie zapraszam do udziału czynnego i biernego w konferencji. Więcej informacji nt. zgłoszeń i samej konferencji znajdują się na stronie: https://pwsz.elblag.pl/2-konferencja-samorzad-terytorialny-w-polsce-stan-obecny-i-perspektywy.html

Jeżeli nie będą chcieli Państwo uczestniczyć w konferencji, a mimo to zechcą Państwo zapoznać się z wynikami badań - uprzejmie proszę o informacje zwrotną, prześlę wtedy w październiku 2021 r. monografię pokonferencyjną w formacie PDF. Badania potrwają do 2 kwietnia 2021 r., wobec tego uprzejmie proszę o wypełnienie ankiety do tego terminu lub o odpowiedź na niniejsze pismo.

Z wyrazami szacunku

Oskar Sęk

Ankieta do pbrania w załączniku.
Kliknij aby pobrać ankietę w formacie PDF rozmiar 322 kilobajty

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 22 marca 2021 15:26
 

Czy wiesz, że...

w latach 1919-1954 wsie na naszym terenie należały do gminy Styków z siedzibą w Starachowicach? W 1952 roku gmina składała się z 12 gromad: Brody, Budy, Brodzkie, Dziurów, Jabłonna, Kuczów, Lipie, Lubienia, Michałów, Ruda, Skała, Styków i Styków Kolonia.

elektronik sigara