Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Ogłoszenia Radosna muzyczna modlitwa w Stykowie

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Radosna muzyczna modlitwa w Stykowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura, Marzena Staryczenkow   
poniedziałek, 20 stycznia 2020 15:08

Glowne-M-koncert-uwielbienia   
   W sobotę 18 stycznia w kościele parafialnym pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych w Stykowie z Koncertem Uwielbienia wystąpił zespół "Jak Najbardziej", składający się z księży Diecezji Radomskiej.


     Podczas trwającego prawie dwie godziny wspaniałego koncertu, z akcentami muzyki rockowej, obdarzeni niezwykłym talentem kapłani zaprosili wszystkich bardzo licznie przybyłych uczestników do radosnej muzycznej modlitwy oraz do wspólnego śpiewu i tańca.
W koncercie uczestniczyła Pani Wójt Marzena Bernat, Zastępca Wójta Pani Marta Prokop, Proboszcz Parafii w Stykowie ks. kan. Stanisław Kuśmierczyk, Przewodniczący Rady Gminy Janusz Adamus wraz z Radnymi i Dyrektor CKiAL w Brodach Łukasz Gołda.
    Na zakończenie Pani Wójt oraz Ksiądz Proboszcz Stanisław Kuśmierczyk podziękowali za ten wspaniały występ, a kapłani z zespołu "Jak Najbardziej" udzielili wszystkim obecnym w kościele indywidualnego błogosławieństwa.


Więcej o zespole "Jak Najbardziej" można przeczytać pod linkiem:
https://bit.ly/2tkYdyp

 
Poprawiony: poniedziałek, 20 stycznia 2020 15:50
 

Czy wiesz, że...

grod2w Lubieni, na jednym ze wzgórz prawdopodobnie istniało kiedyś grodzisko. W 1363 r. wydano prawo lokacji wsi na prawie niemieckim. Zapewne osada rozwijała się bujnie skoro w 1440r. biskup Zbigniew Oleśnicki wystawił przywilej lokacji, na prawie magdeburskim - miasta Lubienia. Z nieznanych przyczyn lokacji nie zrealizowano.

elektronik sigara